fb.png
loading.gif

O mnie

Fotografia ślubna to moja pasja

Fotografia, a zwłaszcza fotografia ślubna jest od wielu lat moją pasją i zabawą, jest nieodłącznym elementem mojego życia. Dlatego też cieszę się, że zajrzeliście na moją stronę i na chwilę wejdziecie w mój świat.

Zakres mojej obecnej działalności fotograficznej to sesje plenerowe, sesje ciążowe, sesje rodzinne, pełny reportaż ślubny oraz wszystkie inne pomysły, z jakimi przychodzą do mnie klienci.

Choć wszystkie zlecenia są niezwykle ważne, największą uwagę przykładam do jednego z najważniejszych Waszych dni – Waszego Dnia Zaślubin. Jest to dzień pełen emocji, szczęścia, uśmiechów, gestów… Dzień pełen niezwykłych chwil. Moim zadaniem jest nie tylko zapisanie go na zdjęciach. Moim zadaniem jest przeżyć z Wami ten Dzień, te emocje, zobaczyć wszystko to, co przez innych może nie zostać dostrzeżone i oddać to w postaci fotografii. Moim zadaniem we współpracy z Wami jest również wykreowanie cudownego pleneru ślubnego, podczas którego wspólnie przedstawimy na zdjęciach Waszą radość bycia ze sobą.

Zapraszam do obejrzenia mojej galerii i szczegółowego zapoznania się z ofertą!

Andrzej Karpiński

Andrzej Karpiński fotograf ślubny