fb.png
loading.gif

Strona główna

Fotograf ślubny Warszawa

Jeśli przyszła Wam do głowy ta fraza, to dobrze trafiliście. Jeśli jednak mieszkacie w innym mieście, też nie macie powodów do zmartwień. Dojazd na terenie całej Polski jest wliczony w cenę pakietów. Jako fotograf ślubny odwiedzam każdego roku większość dużych polskich miast. Warszawa, Kraków, Łódź, Gdańsk, Wrocław i Poznań to miejsca, w których goszczę najczęściej.

Reportaż ślubny

Fotografia ślubna w moim wydaniu to czysty, niepozowany reportaż. Nie ingeruję w tok wydarzeń, a jedynie staram się dokumentować najpiękniejsze chwile Waszego dnia. Jako fotograf i osoba tworząca albumy dla Państwa Młodych dbam o to, aby zdjęcia ślubne opowiadały całą historię, a nie były tylko wyrwanymi z kontekstu ilustracjami. Podczas fotografowania zwracam uwagę na detale, które najszybciej umykają z pamięci. Zatrzymuję w kadrze ważne momenty, łzy szczęścia, wymowne spojrzenia. Wszystko to, co czyni Wasz ślub wyjątkowym. Moim celem jest zapewnienie Wam zdjęć ślubnych, które zatrzymają wzrok na dłużej, przywołają wspomnienia i sprawią, że przeżyjecie emocje tego niezwykłego dnia jeszcze raz.

Sesje studyjne i plenerowe

Uzupełnieniem reportażu ślubnego są sesje studyjne i plenerowe, podczas których stawiam na naturalność i dobrą zabawę. Plener ślubny jest doskonałą okazją do wykorzystania innych niż podczas reportażu technik oświetleniowych. Jest też możliwość zaproszenia do współpracy utalentowanej stylistki i wizażystki, która sprawi, że suknia będzie zawsze pięknie wyglądała, a makijaż ślubny nie przestanie być idealny. Efektem tych zabiegów będą nietuzinkowe fotografie, które z pewnością ozdobią Wasz ślubny album.

Sesje narzeczeńskie

Parom, które na ślub muszą jeszcze poczekać mogę zaoferować narzeczeńską sesję zdjęciową w plenerze lub w studiu. Zdjęcia z naszego spotkania będą wspaniałym prezentem dla rodziców Państwa Młodych i świadków. Mogą też stanowić idealny wstęp do Waszej ślubnej historii.

Zdjęcia rodzinne

Jeśli ślub macie dawno za sobą, a chcielibyście zachwycić swoich znajomych pięknymi zdjęciami, zapraszam na sesję rodzinną. Postaram się najpiękniej, jak to możliwe utrwalić Waszą radość bycia razem na fotografiach i sprawić, że będziecie mieli ochotę spotykać mnie regularnie.

Cieszę się, że trafiliście do mojego świata fotografii ślubnej, rodzinnej i okolicznościowej.

Zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością odpowiem na wszystkie pytania.

Andrzej Karpiński – Fotograf ślubny Warszawa, Kraków, Łódź i reszta kraju.